خانه / اخبار / کسب رتبه ۱۶۰ توسط شرکت تک وست در رتبه بندی شرکت های برتر ایران

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه بندی شرکت های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رتبه بندیهای مشهوری مانند Fortune 500، فضای روشن تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارائه می دهد و به مدیران بنگاه های اقتصادی، سیاستگذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیقتری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور داشته باشند.
شرکت سرمایه گذاران فناوری تک وستا (هلدینگ سرمایه گذاری گروه توسن) در بیست و دومین دوره این رتبه بندی موفق به کسب رتبه ۱۶۰ در میان شرکت های برتر شد و در گروه رایانه و فناوری اطلاعات نیز رتبه نهم را کسب کرد.
شرکت تکوست با قریب ۲۰ سال تجربه و متشکل از ۳۰ شرکت فناوری شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات مالی با محصولات متنوع نرم افزاری و سخت افزاری در ایران به شمار میرود و هر یک از شرکت های زیر مجموعه در حوزه های مختلفی از جمله فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، نفت و گاز، لجستیک، دولت الکترونیک و … مشغول به فعالیت هستند. مجموعه شرکت های تکوست با تکیه بر حدود ۳۰۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص خود که عامل رشد و بالندگی مجموعه طی سالیان فعالیت بوده است، همگام با توسعه فناوری روز دنیا، امکان اجرای پروژه های هوشمندسازی و تحول دیجیتالی را در صنایع و حوزههای اقتصادی مختلف پدید آورده است.

۱ دیدگاه
  1. آبان ۲۹, ۱۳۹۹

    Absolutely indited articles , thankyou for information . Isabella Marcos Calmas

یک دیدگاه بگذارید