درباره‌ ما

ما که هستیم؟

شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وستا با نام تجاری تکوست با هدف ایجاد محصولات و ارائه راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک در سال 1389 شکل گرفت. ما در تکوست با دو دهه تجربه کسب و کار فناوری اطلاعات در پیشروترین سطح، با هدف توسعه و تکمیل زنجیره ارزش خدمات خود، در تلاشیم تا ادبیات جدیدی از مشارکت را در فضای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری ایجاد کنیم.

ما در تکوست می‌دانیم که موج تحول دیجیتال چند سالی است که تحولات بنیادینی در تکنولوژی، جامعه و مدل‌های کسب و کار ایجاد کرده است و دیگر اندازه و سابقه طولانی یک شرکت برای بقا کافی نیست. تنها آن‌هایی قادر به زنده ماندن هستند که بتوانند خود را با شرایط جدید تطبیق دهند. مقاومت و عدم انعطاف‌پذیری در برابر این موج تحول، تقریبا در همه موارد باعث شکست می‌شود. بسیاری از حوزه‌ها، ضربات این موج را با گوشت و استخوان خود احساس کرده‌اند و زنگ خطر برای تمامی صنایع به صدا در آمده است.

در این مسیر همراه با موج تحول دیجیتال، تاثیرات و پیامدهای مثبت فناوری اطلاعات را علاوه بر صنایع خدمات مالی، بانکداری و پرداخت به سایر حوزه‌ها و صنایع مثل تجارت الکترونیک، ارتباطات، انرژی، گردشگری و کشاورزی هم تعمیم می‌دهیم و به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات، با تکیه بر سرمایه انسانی خود که عامل رشد و بالندگی مجموعه طی سال‌ها فعالیت بوده، همگام با توسعه فناوری روز دنیا فرصت آفرینش آینده‌ای چشمگیر را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات فراهم می‌کنیم تا فرصت مشارکتی پایدار را در این فضا پدید آوریم؛ مشارکتی برخواسته از تجربه و دانش، برای ساختن آینده‌ای بهتر با هم‌اندیشان خود.

آینده‌ای شکوفا، همراه با افزایش کارآیی و اثربخشی در فعالیت‌های اقتصادی و نویدبخش زندگی آسان‌تر و شایسته‌تر برای مردمان این سرزمین.

چشم‌انداز و ماموریت

_

شرکای تجاری

_

هیات‌مدیره

سیدمحمد فاطمی

مدیرعامل و عضو‌ هیات‌مدیره

علی‌اکبر نامداری

نایب‌رئیس هیات‌مدیره

روح‌الله لهرابیان

رئيس هیات‌مدیره