شرکت های گروه

 

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین با نام تجاری شناخته شده ی توسن، با هدف ارائه راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه بانکی و مالی تاسیس شده است. توسن نخستین ارائه کننده سیستم یکپارچه بانکداری اسلامی ( core banking ) است که طی سالیان فعالیت خود نقش به سزایی در توسعه ابزارها و راهکارهای بانکداری مدرن در ایران داشته است. مجموعه ای توانمند و متشکل از نیروی انسانی خبره که علاوه بر پیشتازی در بازار فناوری اطلاعات بانکی، راهگشای بسیاری از کسب و کارهای امروز بوده که همه از روحیه کارآفرینی بنیان گذاران این شرکت سرچشمه می گیرد.
آدرس:ایران – تهران - خیابان ولیعصر- ارمغان غربی- پ ۵۷
تلفن: ۸۲۱۹۸۵۹۲ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۸۷۸۲۷۴۲ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.Tosan.com

شرکت توسعه فن افزار توسن

شرکت توسعه فن افزار توسن با نام تجاری توسن تاکنون، با هدف فراهم آوردن پاسخ مناسب به نیاز و خواسته های مشتریان و برای حضور توأمان در بازار نرم افزار و سخت افزار حوزه پرداخت تاسیس شد. این شرکت با تمرکز بر دو محور پول فیزیکی و پول الکترونیک به ارائه راهکارهای متنوع به بانک ها و شرکت های PSP می پردازد. توسعه بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش در تمامی استان ها و نیز حرکت به سوی تولید، از چابکی و توان این شرکت در مسیر رشد حکایت دارد.
آدرس:ایران – تهران - شهرک غرب- بلوار دادمان- فلامک شمالی- نبش خ حیدریان- پ ۳۶
تلفن: ۴۲۰۶۱۶۰۰ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۸۳۸۵۹۶۶ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.Tosantechno.com

شرکت سامانه های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز (سها)
شرکت سامانه های هوشمند اطلاعاتی توسن با نام تجاری سها، با هدف طراحی و پیاده سازی سیستم های پرداخت خرد و سیستم های هوشمند حمل ونقل تاسیس شده و از سال ۱۳۸۹ مجری انحصاری بزرگترین پروژه بلیت الکترونیک کشور در شهر تهران می باشد. فروش و شارژ بلیت الکترونیک در بیش از ۲۵۰ باجه ایزی پی ( ezPay ) توسط ۴۷۰ نفر نیروی اجرایی و مدیریت بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی پیمانی از توانمندی بالا و یگانه ی سها حکایت دارد. ارائه دیگر راهکارها و محصولات در حوزه حمل و نقل هوشمند و پرداخت خرد نظیر ثبت تخلفات سیار، تاکسی الکترونیک و کیف پول الکترونیک مسیر توسعه شرکت سها را هموار کرده است.
آدرس:ایران – تهران - خیابان ویلا- خیابان شاداب- پ ۵۲طبقه ۵
تلفن: ۴۲۵۸۰۵۲۲ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۴۲۵۸۰۵۵۵ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.sohato.ir

شرکت داده کاوان هوشمند توسن
شرکت داده کاوان هوشمند توسن با نام تجاری داده کاوان، با هدف ارتقای سیستم های تصمیم گیری مدیریتی هوش تجاری و استخراج دانش از داده ها با تمرکز بر حوز ههای دانشیِ مدیریت حجم بالای اطلاعات، تحلیل داده و کسب و کار، داده کاوی و فناور یهای نمایش اطلاعات تشکیل شده است. قابلیت های کلیدی همچون دانش انباشته شده در زمینه پیاده سازی انواع سامانه های هوشمند در ترکیب با دانش تحلیل کسب و کار و توانایی تحلیل داده های موجود، شرکت داده کاوان را به یکی از مهم ترین فعالان در زمینه تولید محصولات هوش تجاری و سامانه های تحلیلی آنلاین و آفلاین تبدیل کرده است. همچنین با ارائه راهکارهای هوش عملیاتی دریچه ای جدید به روی مدیران و صاحبان کسب و کار گشوده است.
آدرس:ایران – تهران - بزرگراه کردستان جنوب- خ ۲۷- بیست متری اول- کوچه۲۸پ۵
تلفن: ۸۸۳۵۹۱۰۲ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۸۳۵۸۶۲۴ ۲۱ ۹۸+/
سایت:www.tidm.ir

شرکت سامانه های یکپارچه بزرگ فردا
شرکت سامانه های یکپارچه بزرگ فردا با نام تجاری ( TLS )با هدف ارائه راهکارهای بانکی مبتنی بر پردازنده ها و سرورهای بزرگ مقیاس آی بی ام ( IBM ) با تمرکز بر روی بانک های بزرگ کشور تشکیل شده است. این شرکت در برنامه های آتی خود با نگاه آینده نگرانه و نوآورانه به قصد دگرگونی و تحول اساسی در حوزه سامانه های یکپارچه بانکی، سعی دارد تجربیات خود را به شکل راهکارهای نوین و مدیریت داده های بزرگ مقیاس در حوزه صنعت بانکداری ارائه کند.
آدرس:ایران – تهران - خیابان آفریقا- بین ظفر و بلوار اسفندیار- پ ۱۸طبقه سوم
تلفن: ۸۲۱۸۸۷۶۸ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۲۱۹۸۷۶۸ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.Tls-c.com

شرکت ماتریس تحلیلگران سیستم های پیچیده
شرکت ماتریس تحلیلگران سیستم های پیچیده با نام تجاری تحلیلگران، با هدف فرهنگ سازی در زمینه مهندسی مالی و مدیریت ریسک، طراحی سیستم های بومی بر اساس الگوی مسئله محوری، تولید سیستم های قابل اطمینان و پایدار، پشتیبانی نزدیک سیستم ها همراه با بازخورد مداوم، توسعه پیوسته و به روز مدل ها و تکنیک های محاسباتی ارزیابی کمّی در حوزه مهندسی مالی و مدیریت ریسک در حال فعالیت است. این فعالیت ها، منجر به تولید نرم افزارهای تخصصی متعددی از جمله نرم افزارهای اعتبارسنجی، رتبه بندی اعتباری، مدیریت ریسک، مدیریت دارایی و بدهی و سایر نرم افزارهای مرتبط با مهندسی مالی شده است.
آدرس:ایران – تهران - خیابان مطهری- خیابان کوی نور- بن بست ۸- پ۸- طبقه۳
تلفن: ۸۸۵۴۱۱۵۷ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۸۵۴۱۱۶۰ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.Tahlilgaran.com

شرکت توسعه مراکز داده توسن خلیج فارس
شرکت توسعه مراکز داده توسن خلیج فارس با نام تجاری توسن خلیج فارس، با هدف فعالیت در حوزه ساخت، تجهیز و راه اندازی مرکز داده تاسیس شده است. توسن خلیج فارس با تمرکز بر ارائه جامع خدمات مرکز داده پاسخگوی نیاز مشتریان نهادی در کشور بوده است و در ادمه قصد دارد به ارائه مستقیم خدمات مرکز داده به مشتریان بپردازد.
آدرس:ایران – تهران - خیابان آپادانا- خیابان شهید صابون چی- کوچه مبینی- پلاک ۳۸- طبقه سوم
تلفن: ۸۸۷۶۴۵۵۱ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۹۷۸۶۲۰۵ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.pgtosan.com

شرکت سامانه های یکپارچه سیمرغ تجارت
شرکت سامانه های یکپارچه سیمرغ تجارت با نام تجاری سیمرغ تجارت، با هدف استقرار و بهره برداری از سامانه پرداخت خرد برای صدور کیف پول الکترونیکی در شبکه پرداخت خرد کشور با مشارکت بانک تجارت تأسیس شده است. این شرکت در نخستین گام با تمرکز بر ارائه خدمات در بانک تجارت فعالیت می ‌کند.
آدرس:ایران – تهران - خیابان نجات الهی – بن بست زندی- پشت ساختمان مرکزی بانک تجارت- پ ۱۶طبقه دوم
تلفن: ۲۵۹۶۱۰۰۰-۵ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۲۲۰۱۰۷۱۳ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.stta.ir

شرکت مهندسی رای دانا
شرکت مهندسی رای دانا، شر کتی مبتنی بر تکنولوژی است که با هدف ارائه راه حل های نرم افزاری و مشاوره سیستم های اطلاعات سازمانی، با تمرکز بر سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )، در سال ۱۳۷ ۹ تشکیل شده و از سال ۱۳۸۷ به جمع شرکت های تِک وِست پیوسته است.
آدرس:ایران – تهران - خیابان سهروردی شمالی- میدان دکتر قندی- خیابان قندی غربی- کوچه ۱۳- پ۱۱
تلفن: ۸۸۵۴۸۶۷۶ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۸۵۴۸۶۷۶ ۲۱ ۹۸+

شرکت خدمات هوشمند آینده
شرکت خدمات هوشمند آینده در حال حاضر با بیش از جذب هزاران نیروی متخصص، آماده همکاری و خدمت رسانی است ، آماری که هر روز در حال افزایش است. این شرکت ساختار خود را بر اساس ایجاد یک بازار مجازی چیده است که علاوه بر سودرسانی به مشتریان در نظر دارد طیف گسترده ای از افراد را زیر چتر حمایتی خود گیرد..
آدرس:ایران – تهران - خیابان ولیعصر- خیابان خلیل زاده- پ ۲۸ تلفن: ۸۷۶۳۴۷۱۰ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.smartserviceco.ir

زمین هوشمند آینده
شرکت زمین هوشمند آینده بعنوان شرکت تخصصی هولدینگ تکوست در حوزه کشاورزی ، منابع طبیعی و محیط زیست با رویکرد کشاورزی هوشمند با هدف پیشبرد و توسعه فناوری های نوین کشاورزی تاسیس شده است . این شرکت دارای چهار دپارتمان سیستم های اطلاعات کشاورزی، خدمات الکترونیک کشاورزی، مشاوره فناوری های نوین کشاورزی و تامین تجهیزات گلخانه، مزرعه و کشت وصنعت ، محیط زیست وفضای سبز هوشمند ( نسل نوین گلخانه ) می باشد


آدرس: تهران – خیابان ماندلا - کوی نور - شماره ۱۸- تلفن: ۸۲۱۹۸۰۰۰ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.smartearthco.ir

تی تک

شرکت توسعه یکپارچه تراکنش کارور یا تی تک با شراکت دو هلدینگ سرمایه گذاران فن آوری تکوستا (گروه توسن) www.tecvest.ir و هلدینگ نوین ایده فاخر ایرانیان www.fakher.ir از سال ۱۳۹۶ خورشیدی مطابق با ۲۰۱۷ میلادی شروع به فعالیت نموده است.هدف شرکت ارائه خدمات یکپارچه فناوری اطلاعات در حوزه پست، پست لجستیک، پست مالی و حمل و نقل می باشد بویژه برای اولین اپراتور (کاروَر) خصوصی پست کشور.شرکت تی تک بر مبنای یک سیستم مدیریتی ایجاد شده است که مشتریان را توانمند کند و پایه ای برای تصمیم گیری ایجاد نماید.
آدرس:ایران، تهران، خیابان نلسون ماندلا، خیابان تابان غربی پلاک ۱۲ طبقه ۳
تلفن: ۸۷۶۳۴۷۶۰ ۲۱ ۹۸+ فکس: ۸۷۶۵۶۴۲۹ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.titec.ir

همراه هوشمند آینده

شرکت همراه هوشمند آینده در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه خدمات تلفن همراه تأسیس شد و بدین منظور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ موفق به دریافت مجوز اپراتور مجازی نوع اول از سازمان تنظیم مقررات رادیویی شد. این شرکت از جمله شرکت های هلدینگ سرمایه گذاران فناوری تک وستا است که ظرف ۱۷ سال گذشته به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که همگام با توسعه فناوری روز دنیا فرصت آفرینش آینده ای چشمگیر را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات فراهم آورده است.
آدرس:خیابان احمدقصیر – کوچه دهم – پلاک ۸ – طبقه سوم – واحد ۵
تلفن: ۴-۸۸۶۲۷۵۰۳ ۲۱ ۹۸+
سایت:www.smartcomm.ir

ریزسازگان تکین

شرکت ریزسازگان تکین.
آدرس:تهران - میدان فاطمی - میدان گلها -خیابان رادافزون (۴/۱) - پلاک ۱۱۱
تلفن: ۸۸۹۵۵۳۷۵ ۰۲۱
سایت:www.takin.co